Tarne- ja maksetingimused

Koheselt pärast tellimuse esitamist saabub kliendi e-posti automaatne tellimuse kinnitus. Tellimuse eest on võimalik tasuda koheselt pangalingiga või pangaülekandega pärast automaatse tellimuse kinnituse saamist. Kui klient ei tasu tellimuse eest seitsme päeva jooksul, loeme me seda kliendi sooviks tellimusest loobuda ning tellimus tühistatakse.

Vastavalt kliendi soovile on kaupu võimalik kätte saada 7Markets OÜ asukohast Kassisilma 6, Räni Tehnopark, Ülenurme vald, Tartumaa 61708 või Itella SmartPostiga või kulleriga üle kogu Eesti.

Eestisiseselt Kaup kulleriga koju.  4,50 eur (koos km-ga)
Tarneaeg :Kui tellimus on esitatud enne kella 12:00 jõuab pakk kohale 24 tunniga (v.a Hiiumaa, tarne Hiiumaale 48h).

7Markets OÜ annab endast parima, et lehel olevad tooted oleks saadaval vastavalt toote kirjelduses toodud andmetele. Kui selgub, et soovitud toodet ei ole võimalik lubatud tarneaja jooksul kliendile toimetada, teavitame sellest klienti koheselt.

7Markets oü  jätab endale õiguse tellimuse täitmisest loobuda, kui mõni toode on otsa saanud ning seda ei ole võimalik lubatud tarneaja jooksul kliendile toimetada, mispuhul on kliendil õigus tellimust muuta või tellimusest taganeda. Kui kient vahetab mõne toote madalama väärtusega toote vastu või taganeb tellimusest, tagastatakse ülejääv summa kliendile.